Studentu čempionāts 2014

Līdz ar pavasara atnākšanu, arī šogad Latvijas Universiādes ietvaros notiks studentu frisbija čempionāts, kur katras augstskolas studenti varēs pierādīt sevi arī frisbijā un iegūt sev kārotos punktus Latvijas XXIV Universiādes kopvērtējumam.

Sacensību dokumenti

Laiks un vieta

Sacensības notiks 10. un 11.maijā Rīgas Tehniskās universitātes stadionā, Daugavgrīvas ielā 56a, Rīgā.

Spēļu kārtība

Sacensību formāts - 5 pret 5. Informācija par izspēles kārtību sekos pēc komandu pieteikumu saņemšanas.

Pieteikšanās un pieteikumu apstiprināšana

Lai pieteiktos vai arī apstiprinātu iepriekšēju pieteikumu, attiecīgās izglītības iestādes frisbija koordinatoram līdz 28.aprīlim jāaizpilda un jāiesūta komandu pieteikuma veidlapa uz e-pastu lsfc [at] frisbee [dot] lv.

Komandām, kuru dalības maksa jau ir apmaksāta atliek vien atsūtīt pieteikuma dokumentus. Ja komandas dalības maksa nav apmaksāta, tad tai tāpat ir iespēja startēt frisbija sacensībās – jāiesūta komandu pieteikums un jāsazinās par dalības maksas apmaksu.

Dalībnieki

Lai varētu veikt spēlētāju statistikas uzskaiti un noteikt vērtīgākos spēlētājus, komandu pārstāvjiem līdz 5.maijam jāaizpilda un jāiesūta spēlētāju pieteikuma veidlapa uz e-pastu lsfc [at] frisbee [dot] lv.

Jāņem vērā, ka komandā drīkst spēlēt arī attiecīgās izglītības iestādes iepriekšējā gada absolventi (ievērojot nosacījumus). Sīkāk par dalībnieku atbilstību XXIV Universiādes nolikumā.

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas par sacensībām un to norisi var atrast Latvijas Frisbija federācijas mājas lapā www.frisbijs.lv sadaļā Latvijas Studentu čempionāts, vīriešu un sieviešu grupa. Mājas lapā tiks publicēta visa aktuālā informācija – sacensību izspēles kārtība, spēļu grafiks, rezultāti, u.c.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar sacensību direktoru Mārtiņu Taureni (26198764), kā arī, izmantojot e-pastu lsfc [at] frisbee [dot] lv.