Studentu čempionāts 2017

Līdz ar pavasara atnākšanu, arī šogad Latvijas Universiādes ietvaros notiks studentu frisbija sacensības, kur katras augstskolas studenti varēs pierādīt sevi arī frisbijā un sieviešu komandas varēs iegūt sev kārotos punktus Latvijas XXVII Universiādes kopvērtējumam.

Sacensību dokumenti

Laiks un vieta

Sacensības notiks 29.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā, Brīvības ielā 333, Rīgā.

Spēļu kārtība

Sacensību formāts - 5 pret 5. Informācija par izspēles kārtību sekos pēc komandu pieteikumu saņemšanas.

Pieteikšanās un pieteikumu apstiprināšana

Lai pieteiktos vai arī apstiprinātu iepriekšēju pieteikumu, attiecīgās izglītības iestādes frisbija koordinatoram līdz 17.aprīlim jāaizpilda un jāiesūta komandu pieteikuma veidlapa uz e-pastu lsfc [at] frisbee [dot] lv.

Komandām, kuru dalības maksa jau ir apmaksāta atliek vien atsūtīt pieteikuma dokumentus. Ja komandas dalības maksa nav apmaksāta, tad tai tāpat ir iespēja startēt frisbija sacensībās – jāiesūta komandu pieteikums un jāsazinās ar sacensību direktoru par dalības maksas apmaksu.

Dalībnieki

Lai varētu veikt spēlētāju statistikas uzskaiti un noteikt vērtīgākos spēlētājus, komandu pārstāvjiem līdz 26.aprīlīm jāaizpilda un jāiesūta spēlētāju pieteikuma veidlapa uz e-pastu lsfc [at] frisbee [dot] lv.

Jāņem vērā, ka komandā drīkst spēlēt arī attiecīgās izglītības iestādes iepriekšējā gada absolventi (ievērojot nosacījumus). Sīkāk par dalībnieku atbilstību XXVII Universiādes nolikumā.

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas par sacensībām un to norisi var atrast Latvijas Frisbija federācijas mājaslapā www.frisbijs.lv sadaļā Latvijas Studentu čempionāts, vīriešu un sieviešu grupa. Mājaslapā tiks publicēta visa aktuālā informācija – sacensību izspēles kārtība, spēļu grafiks, rezultāti, u.c.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar sacensību direktori Helēnu Dreimani (26362362), kā arī, izmantojot e-pastu lsfc [at] frisbee [dot] lv.