Svētdien ar pārbaudes turnīru Ogrē tiks dots starts jaunajai telpu sezonas

Jau šo svētdien, 21. oktobrī, Ogrē ar ikgadējo „Rīgas Rudens tryouts” pārbaudes turnīru tiks dots starts 2018./19. gada telpu sezonai. Sacensībās kopumā startēs 14 komandas no visas Latvijas.

Turnīrā piedalīsies deviņas vīriešu un piecas sieviešu komandas.

Spēles tiks aizvadītas gan Ogres 1. vidusskolā, gan Ogres novada sporta centrā.

Cīņas vīriešu grupā solās būt īpaši saspringtas, jo nav viena izteikta turnīra favorīta. Iepriekšējo gadu uzvarētāji „Salaspils WT” šogad apvienojušies ar „Salaspils Jr”, izveidojot divas spēka ziņā līdzīgas komandas – „Wild Things 1” un „Wild Things A”. Tāpat uz pirmo vietu pretendē pieredzes bagātā Rīgas „Hardcore Ultimate” un „Ventspils Frisbija klubs”, kas šajā turnīrā startē ar salīdzinoši īsu spēlētāju soliņu.

Spēcīgākajām komandām pasvīst liks arī Rīgas „Ultimate Decision” un „Valmiera”. Tāpat nominālajiem līderiem galvas sāpes sagādāt mēģinās mājinieku „NightWatch”, Rīgas „Sirocco” un Inčukalna „Wildcats”.

A apakšgrupā spēlēs Salaspils „Wild Things 1”, „Valmiera” un „Sirocco”, bet B apakšgrupā sacentīsies „Ventspils Frisbija klubs”, „Ultimate Decision” un „NightWatch”. Visas šīs komandas uzsāks cīņu Ogres novada sporta centrā.

Tikmēr C apakšgrupā „Hardcore Ultimate”, „Wild Things A” un „Wildcats” spēkosies Ogres 1. vidusskolā.

Vīriešu divīzijā komandas ir sadalītas trīs apakšgrupās, kur tiks izspēlētās savstarpējā apļa spēles. Pēc tam grupu uzvarētāji izveidos jaunu trīs komandu grupu, kurā atkal tiks aizvadītas apļa spēles, lai noskaidrotu pirmo trīs vietu ieguvējus. Pēc tāda pat principa apakšgrupu otro vietu ieguvēji cīnīsies par piekto līdz sesto vietu un trešo vietu ieguvēji – par septīto līdz devīto vietu.

Savukārt sieviešu konkurencē galvenās favorītes ir Latvijas čempiones „Salaspils FK”. Vienas no viņu galvenajām konkurentēm būs Ogres „Moments”, kas pastiprinājušas rindas ar vairākām valmierietēm.

Turnīrā startēs arī Rīgas „Sirocco” spēlētājas, „Ventspils Frisbija kluba” pārstāves un Inčukalna „Wildcats” meitenes.

Sieviešu divīzijā komandas aizvadīs četras savstarpējā apļa spēles, pēc kurām tiks noteikts vietu sadalījums.

Visas sieviešu spēles tiks izspēlētās Ogres 1. vidusskolas sporta zālē.

Vairāk informāciju par sacensībām un turnīra grafiku meklē pasākuma Facebook lapā. Ar komandu sastāviem vari iepazīties šeit.

Ieeja sacensībās ir bez maksas.