U20 Juniori

U20 junioru izlase čempionātos spēlē U20 Atklātajā grupā. U20 Atklātajā grupā nav dzimuma ierobežojuma, bet pastāv vecuma ierobežojums. U20 Atklātajā grupā spēlējošajiem spēlētājiem turnīra gada 31.decembrī jābūt jaunākiem par 20 gadiem.

U20 Atklātās grupas spēles var būt daudz saistošākas nekā citu grupu spēles cilvēkiem, kas neko daudz par frisbiju nezina. Jaunības azarts un tieksme paspīdēt savu vienaudžu vidū bieži vien ļauj vērot neaprakstāmu pašatdevi. Mazākās pieredzes dēļ (attiecībā pret Atklātās grupas komandām) taktikas ir vienkāršākas un vairāk balstītas uz fizisku pārākumu, tāpēc, satiekoties divām līdzvērtīgām komandām, no savas puses žēlots netiek nekas.

Latvijas U20 junioru izlase pirmo reizi startēja Pasaules Junioru čempionātā 2002.gadā Rīgā, Latvijā. Kopš tā laika ir aizvadīti vairāki turnīri ar mainīgām sekmēm. Tomēr lielais uzsvars, kas tiek likts uz Jaunatnes čempionāta uzturēšanu un attīstīšanu, attaisnojas, jo tieši junioru izlase ir rādījusi labāko sniegumu uz Pasaules un Eiropas laukumiem.