Vaidavā septiņas komandas cīnīsies jauktās grupas čempionātā

Nedēļas nogalē Vaidavā risināsies Latvijas frisbija čempionāts jauktajā grupā, kurā kopumā piedalīsies septiņas komandas no visas Latvijas. Paralēli čempionātam risināsies arī tālmešanas sacensības ar frisbija disku.

Svētdienas pusfināli un spēles par medaļām tiks translētas tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas YouTube kanālā.

Kopš 2013. gada čempionu pilnvaras savās rokās tur Salaspils frisbija kluba spēlētāji, kas šogad startēs ar divām komandām.

Konkurenci Salaspilij centīsies sagādāt ilggadējie finālisti no Ogres frisbija kluba, kā arī Ventspils frisbija klubs.

Tāpat uz augstvērtīgu vietu pretendē gandrīz mājinieki no Valmieras – „Savējais Mix” un pēdējos gados strauji progresējusī Rīgas vienība „Sirocco”.

Turnīrā otro gadu startēs arī Inčukalna pārstāvji, kuru komanda „Wildcats” centīsies gūt svarīgo pieredzi un sagādāt galvas sāpes turnīra favorītiem.

Komandas sadalītas divās apakšgrupās. Pirmajā grupā spēlēs „Salaspils FK Mix”, „Savējais” un Ventspils Frisbija klubs, bet otrā – Ogres Frisbija klubs, „Sirocco”, „Wildcats” un „Salaspils Jr Mix”.

Spēles kā ierasts norisināsies Vaidavas sporta kompleksā. Pirmajā dienā tiks aizvadītas grupu spēlēs, bet svētdien izslēgšanas spēles un cīņas par medaļām.

Paralēli frisbija čempionātam notiks arī Latvijas tālmešanas čempionāts ar frisbija disku. Sestdien paredzēti kvalifikācijas metieni, bet svētdien labākie sacentīsies finālos.