Vakarbuļļu pludmalē risinās vēsturisks frisbija turnīrs un Latvijas MTA čempionāts

Sestdien Vakarbuļļu pludmalē risinājās divi vēsturiski pasākumi – pirmais Latvijas pludmales cepures turnīrs „Bucket Hat” un Latvijas pirmais čempionāts MTA jeb Maximum Time Aloft individuālajā disciplīnā. Sacensības kopumā pulcēja 35 dalībniekus no četrām valstīm.

Dalībnieki pēc nejaušības principa tika sadalīti četrās komandās, kas aizvadīja savstarpējā apļa spēles. Divas spēcīgākās komandas vēlāk tikās finālā, kur par čempioniem tika kronētā ceturtā komanda, kas pārspēja „Komandu 2”.

Tikmēr MTA čempionātā par uzvarētāju kļuva Arvīds Žanis Orlovskis, kurš savu piespēli tvēra pēc 9,53 sekundēm. Vienādus labākos rezultātus uzrādīja Jānis Bernāns un zviedrs Jozefs Karlsons, kas abi sasniedza 7,79 sekundes, taču, tā kā Bernānam bija ilgāks otrs labākais metiens (7,12 sekundes), viņš izcīnīja otro vietu.

Saspringta cīņa izvērtās sieviešu konkurencē, kur visas trīs līderes šķīra vien četras sekundes simtdaļas. Par uzvarētāju kļuva Santa Siņica ar rezultātu 4,73 sekundes, bet par simtdaļu mazāk bija Katrīnai Ancei Gasiņai. Trešā palika lietuviete Kamile Reznikaite (4,69).

Ceturtās komandas sastāvs: Santa Siņica, Katrīna Ance Gasiņa, Sabina Bartule, Viktorija Timoškeviča, Jānis Bernāns, Antons Baronovs, Edgars Cimbēns un Druvis Reiniks.