«Valmiera» iekļūst elitē; pēc pirmā apļa līderos «Wild Things 1»

Ar diviem Salaspils "Wild Things 1" panākumiem sestdien Ogrē noslēdzās pirmā apļa spēles Latvijas frisbija līgā vīriešiem. Trīs panākumi četrās spēlēs ir arī Rīgas "Hardcore Ultimate", tomēr savstarpējā spēle vadībā ļauj atrasties salaspiliešiem. Tikmēr uzvaru otrajā grupā izcīnīja "Valmiera", garantējot sezonas turpinājumu starp līgas vadošajām komandām.

"Wild Things 1" sestdien pieveica "Ventspils frisbija klubu" un  tiešos konkurentus "Hardcore Ultimate". Tikmēr "Hardcore Ultimate" prata tikt galā ar Salaspils "Wild Things A", kas bija līderi pēc pirmā posma. "Wild Things A" piekāpās arī "Ultimate Decision", ļaujot Rīgas vienībai iegūt trešo vietu pēc četrām spēlēm.

Tikmēr bez panākumiem elitē palika ventspilnieki, kas jau pēc nedēļas aizvadīs maču pret "Sirocco". Šajā spēlē tiks izšķirts, kura no komandām atlikušo sezonu turpinās elitē, bet kura - otrajā grupā.

Sestdien noslēdzās arī pirmā apļa spēles otrajā apakšgrupā, kur piecas uzvaras tikpat spēlēs guva "Valmiera", automātiski iekļūstot elitē.

Otrajā vietā otrajā grupā palika "Sirocco", bet trešie bija Ogres "NightWatch". Ceturtajā vietā palika "Daugavpils Universitāte", piktajā - Inčukalna "WildCats", bet sestie ir debitanti "Valmiera-2".

Latvijas frisbija līga turpināsies nākamajā nedēļas nogalē. Sestdien vīrieši aizvadīs trešo posmu, bet svētdien - sievietes otro.

Latvijas frisbija līgā vīriešiem startē 11 komandas, bet sievietēm sacenšas deviņas komandas - septiņas no Latvijas un pa vienai no Lietuvas un Igaunijas.

Rezultātus detalizētāk var apskatīt šeit

FOTO: Evita Račicka

Komentāri

REZULTĀTI

Vai rezultātus citi, kas nav spēlētāji, arī varēs kādreiz uzzināt???

Rezultāti

Šobrīd pabeigšanas procesā ir jaunā mājaslapa - tāpēc, tehnisku iemeslu dēļ, nevaram pilnvērtīgi ievietot rezultātus.
Mēģināsim ievietot attēlu veidā drīzumā sadaļā - Rezultāti ;)

Visi rezultāti tiek atspoguļoti mūsu sociālajos tīklos, piemēram, facebook lapā. Varat sekot līdzi katram posmam atsevišķi pie notikumiem (event) - tur ir pieejami arī visi tiešraižu grafiki, spēļu rezultāti 10 minūšu laikā pēc spēles kā arī bildes un kopsavilkumi! Facebook lapas saturu var redzēt arī ne-facebook lietotāji - links uz lapas adresi - https://www.facebook.com/latvijasfrisbijafederacija/

Drīkst arī rakstīt uz sacensību e-pastu un palūgt, lai rezultāti, kas tiek sūtīti komandām, nonāk arī līdz Jums, pievienojot listē, ja citu lapu lietošana ir apgrūtinošana :) Vai arī painteresēties vai rezultāti ir pieejami arī kaut kur citur. Mūsu zināšanās nav iespēja atrisināt visas tehniskās lietas - atbildīgie cilvēki ar šo nodarbojas, tāpēc šobrīd darbojamies tā kā varam, un to ko varam nopublicēt no mūsu puses.
/ Linda Gulbe - sacensību organizatore /
Personīgi palūgšu būt iecietīgākam ar komentāriem, pret tiem, kurus tas neskar vai arī vērsties pie tā, kurš par to ir atbildīgs, personīgi pie manis! :)

Patīkami! Jau 1 mēnesi

Patīkami! Jau 1 mēnesi Latvijas mēroga lielāko sacensību ietvaros nekur nav pieejami izvērsti sacensību rezultāti.

Kā vienmēr, ja pašiem neiet,

Kā vienmēr, ja pašiem neiet, tad par citiem nerakstam - propoganda rullē!!!

Kā vienmēr, ja pašiem neiet,

Kā vienmēr, ja pašiem neiet, tad par citiem nerakstam - propoganda rullē!!!