Valmierā un Ventspilī aizvadīts Latvijas Frisbija līgas 2013/2014 otrais posms

15.decembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, un Sporta hallē „Pārventa”, Ventspilī, turpinājās astotā regulārā sezona frisbijā telpās. Šoreiz vīriešukonkurencē nepārspēti palika „Salaspils WT”, savukārt sieviešu grupā otro posmu ar uzvarām aizvadīja līderes „Salaspils FK”, kā arī rīdzinieces „KCN Rīga”.

Valmieras posmā tikās četras no septiņām sieviešu divīzijas komandām, katrai no komandām aizvadot trīs spēles. Viena no sīvākajām cīņām aizvadīta starp komandām „MINDPV” un „DU Ultimate Lifestyle”, kurā savu pirmo uzvaru komandas vēsturē ieguva rīdzinieces „MINDPV” ar rezultātu 9:4. Uzvaras punktu zonā guva Kristīne Poklevinska (#4), pēc Natālijas Jurkēvičas (#2) piespēles.

Dienas spraigākā cīņa bija gaidāma starp komandām „KCN Rīga” un „Ultimate Decision”, jo abas „UD” kluba komandas katru nedēļas nogali tiekas sparinga spēlēs, kuras vienmēr tiek aizvadītas ar līdzīgu rezultātu. Spēli komandas uzsāka ļoti līdzvērtīgi un līdz 9.minūtei rezultāts bija 3:3, tomēr „KCN Rīga” ņēma vadības grožus savās rokās un, mērķtiecīgi strādājot aizsardzībā, ieguva 5 punktu pārsvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 13:5, „KCN Rīga” svinot uzvaru. Jāizceļ, ka šajā spēlē Krista Mierkalne („KCN Rīga”, #6) ieguva 7 punktus zonā, veica 2 rezultatīvas piespēles, kā arī 1 aizsardzību.

Ventspils posmā tikās trīs sieviešu grupas komandas, katrai aizvadot divas spēles, kā arī piecas no astoņām vīriešu konkurences komandām. Sieviešu grupā spraigākā cīņa tika aizvadīta starp ogrēnietēm „Moments” un pērnā gada čempionēm „Salaspils FK”. Pirmais puslaiks noritēja punkts punktā, tomēr „Salaspils FK”, uzsākot 2.puslaiku, spēja izrauties priekšā ar rezultātu 9:6. „Moments” spēja rezultātu izlīdzināt (11:11, vēlāk 12:12), tomēr uzvaru svinēja salaspilietes, kad Inese Slokenberga (#9) guva rezultatīvu punktu pēc Lāsmas Kublickas piespēles (#8).

Vīriešu konkurencē dienas sīvākā cīņa noritēja starp mājiniekiem „Flying Worms” un Salaspils pārstāvjiem „Salaspils WT”. Līdz pat pirmā puslaika beigām spēle noritēja punkts punktā „Salaspils WT” gūstot katru nākamo lielāko punktu, tomēr ventspilnieki pēc Sergeja Beikuļa (#15) piespēles Kristapam Veckāganam (#18) devās puslaikā ar rezultātu 7:6. Pērnā gada čempioni „Salaspils WT” apņēmīgi devās 2.puslaikā un, realizējot savus uzbrukumus, turpināja savu uzvaras gājienu, pieveicot „Flying Worms” ar rezultātu 13:12.

Pēdējais šī gada Latvijas Frisbija līgas posms norisināsies jau šo sestdien, 21.decembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā, kurā tiksies mājinieki „Daugavpils Universitāte” un visas trīs „UD” kluba vīriešu komandas.