Valmieras tehnikums uzvar Valmieras skolu čempionātā

Valmieras skolēnu frisbija čempionātā triumfē Valmieras tehnikuma komanda, kas finālā apspēlēja Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņus. Trešajā vietā palika Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kas ieguva arī spēles gara balvu.

Lai gan sākotnēji bija paredzēts aizvadīt sacensības triju komandu konkurencē, tomēr pēdējā brīdī pievienojās arī Valmieras 5. vidusskola. Dienas pirmajā pusē komandas aizvadīja savstarpējā apļa spēles,  lai noskaidrotu, kuras komandas spēlēs finālā un kuras cīnīsies par trešo vietu.

Pēc grupas spēlēm pārliecinoši pirmie bija Valmieras Viestura vidusskolas skolēni, kas bija izcīnījuši uzvaras visās trīs grupas spēlēs. Tikmēr gan Valmieras tehnikumam, gan Valmieras Pārgaujas ģimnāzijai bija viena uzvara un neizšķirts savstarpējā spēlē. Tikai pēc gūto un zaudēto punktu attiecības vietu finālā izcīnīja Valmieras tehnikums.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi Emīls Spunģis (ar vidēji 7,5 lietderības punktiem) un Zane Kraukle (ar vidēji 7 lietderības punktiem).

Valmieras skolēnu frisbijs čempionātu organizē Aktīva dzīvesveida klubs „Savējais” ar Valmieras Pilsētas pašvaldības un Latvijas Frisbija federācijas atbalstu.