Ventspils 4. vidusskolai dubultuzvara jaunatnes čempionātā

Ventspils 4. vidusskolas meiteņu komanda sestdien Ventspilī otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas jaunatnes čempionēm, bet tās pašas skolas puiši atguva čempioni troni pēc divu gadu pārtraukuma. Divas godalgas arī Ogres 1. vidusskolai, bet pa vienai – Ventspils Tehnikumam un Ventspils 6. vidusskolai.

Meiteņu fināls iesākās līdzīgi, tomēr drīz viens spēles gaitu pārņēma Ventspils 4. vidusskola. Pilsētas derbijā 6. vidusskolas audzēknes zaudēto vairs neatguva, piekāpjoties finālā ar 13:7. Šī viņām bija otrā uzvar čempionātā pēc kārtas.

Tikmēr vīriešu cīņā par zeltu fiziski spēcīgie ventspilnieki dominēja mača ievadā, gūstot pirmos piecus punktus. Ogres 1. vidusskolas audzēkņi spēja atgūties pēc šī trieciena un otrā puslaika vidū, pie rezultāta 8:7, guva iespēju izlīdzināt rezultātu, tomēr punkts netika gūts. Vairs ogrēniešiem saņemties neizdevās, ļaujot Ventspils 4. vidusskolai triumfēt ar 13:7. Pēdējo reizi zēnu konkurencē šī komanda uzvarēja 2015. gadā.

Zēnu mazajā finālā Ventspils Tehnikums ar 11:1 sagrāva Ventspils 6. vidusskolu. Pie bronzas meitenēm tika Ogres 1. vidusskola, kas ar 10:8 izšķirošajā mačā tika galā ar Valmieras Tehnikumu.

Spēles gara balvu ieguva Ventspils 6. vidusskolas meitenes un Valmieras Tehnikuma zēni.

Piekto vietu meitenēm ieguva Āgenskalna Valsts Ģimnāzija, sestās bija Inčukalna pamatskolnieces, kamēr septītās palika Ventspils Tehnikuma audzēknes.

Zēniem piektie palika, jau minēti Valmieras Tehnikuma pārstāvji, bet sestie bija spēlētāji no Āgenskalna Valsts Ģimnāzijas.

Komentāri

REZULTĀTI

Labvakar! Kad būs pieejamas Latvijas Jaunatnes Frisbija čempionāta statistikas gan par zēniem , gan par meitenēm? Paldies

Rezultāti un spēļu kalendārs

Kad būs pieejami rezultāti un spēļu kalendārs?

Vai būs pieejama spēlētāju

Vai būs pieejama spēlētāju statistika?

Statistika

Jā, statistika būs pieejama. Tāpat arī spēles gara rezultāti. Mēģināsim šo visu publicēt tuvāko dienu laikā.