World Ultimate Club Championships 2010

Pasaules Frisbija Klubu čempionāts 2010
Komanda: "Ultimate Decision"
Čempionāta norises vieta: Čehija, Prāga
Komandu skaits čempionātā: 48
Turnīra izsējums: 48.
Izcīnītā vieta: 48.
Uzvaras/zaudējumi: 0/10
Gūti/zaudēti punkti (+/-): 88/161 (-73)

Sastāvs: Mārtiņš Klīve (spēlējošais treneris), Dainis Kaldre (kapteinis), Artūrs Blaževičs,Dainis Jakovels, Gints Mucenieks, Imants Deņisovs, Jānis Cīmurs, Jānis Liepiņš,Jumis Ločmelis, Kirils Timofejevs, Mārtiņš Lapsa, Mārtiņš Taurenis, Rihards Apsītis, Rūdolfs Sniķersproģis

 

Čempionāta rezultāti
"Ultimate Decision" spēļu rezultāti
Čempionāta mājaslapa
Saites uz čempionāta fotogrāfijām

 

 

Čempionāta rezultāti

1. "Revolver", ASV
17. "Skogs Ultimate", Zviedrija
33. "Cotarica Grandes", Itālija
2. "Sockeye", ASV
18. "Euforia", Kolumbija
34. "Stoly Ultimate", Krievija
3. "Bunka Shutter Buzz Bullets", Japāna
19. "Phoenix", Kanāda
35. "theBigEz - Vienna", Austrija
4. "Chain Lightning", ASV
20. "Heads of State", Austrālija
36. "CUUP", Ķīna
5. "Ironside", ASV 21. "M.U.C.", Vācija 37. "CamboCakes", Nīderlande
6. "Colony", Austrālija 22. "Feldrenner Mainz", Vācija 38. "Dublin Ultimate", Īrija
7. "Invictus", Kanāda 23. "Freespeed", Šveice 39. "UFO", Somija
8. "Viskjofors IF Ultimate" 24. "Nomadic Tribe", Japāna 40. "Mooncatchers", Vācija
9. "Doublewide", ASV 25. "Bischi", Itālija 41. "EMO", Lielbritānija
10. "Clapham Ultimate", Lielbritānija 26. "Silence", Čehija 42. "DominO", Dominikānas Republika
11. "Karhukopla", Somija 27. "Fire of London", Lielbritānija 43. "Mubidisk", Spānija
12. "Ragnarok", Dānija 28. "Ultimate Vibration", Francija 44. "Fenix U.N.A.M.", Meksika
13. "Chevron Action Flash", Lielbritānija 29. "LOQUITOS", Japāna 45. "LOL", Ungārija
14. "Flying Angels Bern", Šveice 30. "Mor ho!", Slovākija 46. "Redbacks", Austrālija
15. "Mephisto", Kanāda 31. "Jack'Suns", Francija 47. "Gigolo", Ukraina
16. "Magon", Jaunzēlande 32. "Absolut", Kolumbija 48. "Ultimate Decision", Latvija

 

"Ultimate Decision" spēļu rezultāti

Komanda Rezultāts Komanda Sacensību posms
"Ultimate Decision"
4-17 "Magon" Pirmā grupu kārta
"Ultimate Decision" 3-17 "Chain Lightning" Pirmā grupu kārta
"Ultimate Decision" 6-17 "LOQUITOS" Pirmā grupu kārta
"Ultimate Decision" 5-15 "Bischi" Otrā grupu kārta
"Ultimate Decision" 10-15 "Stoly Ultimate" Otrā grupu kārta
"Ultimate Decision" 8-15 "Jack'Suns" Otrā grupu kārta
"Ultimate Decision" 14-17 "UFO" Otrā grupu kārta
"Ultimate Decision" 10-17 "DominO" Otrā grupu kārta
"Ultimate Decision" 15-17 "Redbacks" Izslēgšanas spēle
"Ultimate Decision" 13-14 "Gigolo" Spēle par vietu

 

Saites uz čempionāta fotogrāfijām

flickr.com

nzsnaps.com

ultimatephotos.org

Imants Deņisovs

Ultimate Decision